Pronájem vil v Thajsku

Nui Bay Villas KO LANTA / KRABI

Kontakt Mapa webu
CZ / EN
pohled ze silnice ložnice výhled z ložnice pohled od moře spodní pohled od moře pohled na Klong nin Beach vchod do vily od příjezdové cesty výhled z terasy pohled na vily

PERLA ANDAMANSKÉHO MOŘE

Ostrov Ko Lanta, kde nebudete obklopeni davy turistů, leží necelé 1,5 hod. jízdy autem z letiště Krabi (nebo 2 hod. lodí z ostrova Phuket nebo z letoviska Ao Nang na Krabi). Po celé délce ostrova (30 km) se táhnou písčité pláže s pozvolným vstupem do průzračného Andamanského moře. Hornatý ostrov je porostlý tropickou vegetací. Teploty zde neklesají pod 30°C a teplota moře pod 28°C.
Vila pro 4 až 6 osob s možností přistýlky (100 m2) se nachází ve vilovém komplexu NUI BAY VILLAS přímo u moře s výhledem na ostrovy Phi Phi a 150 m od pláže Nui Beach a Klong Nin Beach. V prvním patře, které je kompletně klimatizované, je toaleta, kompletně vybavený kuchyňský kout s lednicí, obývací místnost (internet s Wifi připojením, satelitní TV se zahraničními programy, DVD a CD přehrávač, stropní ventilátor) se sedací soupravou a manželskou postelí. V přízemí vily je klimatizovaná ložnice s manželskou postelí, rozkládacím lůžkem adětským koutkem s přistýlkou. Velkou předností Vily Lanta je prostorná terasa (venkovní sprcha, slunečníkový set), z níž je nádherný výhled na moře a západ slunce.
Stravovat se bez problémů můžete v příjemných okolních restauracích.


webdesign Estetica s.r.o.